Ósmoklasiści - trzymamy mocno kciuki!!!

Dyżur wakacyjny 2024

Dyżur wakacyjny w przedszkolach prowadzonych przez gminę Pszczyna

W środę 6 grudnia br. uczniów klas I odwiedzili niezwykli goście - p. Aleksander Świerkot ze swoimi podopiecznymi: Cleo, Zoyą i Carmen.

Pan Aleksander - specjalista z zakresu dogoterapii - opowiedział dzieciom wiele ciekawostek o zachowaniach i reakcjach piesków w różnych sytuacjach, oraz pokazał jak należy właściwie zachowywać się w obecności tych sympatycznych zwierząt. Dzieci przekonały się również, że psy odpowiednio przygotowane pomagają ludziom starszym, jak i niepełnosprawnym. Dla pierwszoklasistów było to niezwykłe i pełne wrażeń spotkanie. Dzieci przekonały się, że psy potrafią być prawdziwymi sprzymierzeńcami człowieka.

Uczniowie Klas I wraz z wychowawczyniami serdecznie dziękują p. Aleksandrowi Świerkotowi za bardzo ciekawe zajęcia i poświęcony czas dla uczniów naszej szkoły.

Red. Beata Kuśka, Joanna Maślorz