Ósmoklasiści - trzymamy mocno kciuki!!!

Dyżur wakacyjny 2024

Dyżur wakacyjny w przedszkolach prowadzonych przez gminę Pszczyna

Bal Wszystkich Świętych

Zapraszamy do zobaczenia filmiku prezentującego "Bal Wszystkich Świętych".

Pierwszy listopada każdego roku poświęcony jest pamięci i modlitwie za wszystkich świętych. W przeddzień tej uroczystości uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zgromadzili się w kościele na Balu Wszystkich Świętych. Był to piękny czas pełen radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Chcieliśmy w ten sposób przypomnieć o tym, że każdy z nas został powołany do świętości, czyli przyjaźni z Jezusem. Radosny śpiew i taniec stały się modlitwą uwielbienia, do której z zapałem przyłączyły się młodsze i starsze dzieci. Spotkanie było dla nas cenną lekcją wiary i zachętą do tego, by być przygotowanym na przyjście Pana poprzez sumienne wypełnianie codziennych obowiązków.

Gorąco dziękujemy wszystkim za uwielbienie Pana Boga swoją obecnością, pięknymi strojami, śpiewem i tańcem. Szczególnie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do tego święta.

Red. Joanna Kosko