Ósmoklasiści - trzymamy mocno kciuki!!!

Dyżur wakacyjny 2024

Dyżur wakacyjny w przedszkolach prowadzonych przez gminę Pszczyna

Na dwóch dużych przerwach mogliście się pobawić na sali gimnastycznej. Wasi koledzy z klas 4-6 przygotowali bardzo ciekawe gry i zabawy z motywem dyni właśnie. Dziewczyny z klas siódmych pomagały w przeprowadzeniu dyniowych konkurencji.
Na korytarzu już od kilku dni było widać „dyniowe klimaty” – pojawiały się kolejne dekoracje w dyniowej tematyce. Na oknach pojawiły się informacje o właściwościach dyni, o jej pochodzeniu oraz ciekawostki ze świata związane z dynią.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i oczywiście ich rodzicom! Bez Waszego wsparcia - Drodzy Rodzice- byłoby nudno! Dzięki Waszej pomocy było wesoło, sportowo, smacznie i zdrowo.
Jeden dzień, tyle wrażeń, zobaczcie sami: https://youtu.be/FbDu7EEHlwU

Bardzo dziękuję:)