W dniach 7-8 czerwca został przeprowadzony w naszej szkole, w klasach szóstych konkurs profilaktyczny „UZALEŻNIENIOM STOP”.
Nasza gazetka profilaktyczna „MIĘDZY NAMI” świętuje swój jubileusz – wydaliśmy 50 numer!
W czwartek 9.06.2016r wszystkie szkoły podstawowe, jak co roku spotkały się na Pszczyńskiej Spartakiadzie Młodzieży.
1 czerwca 2016r., z okazji Dnia Dziecka, odbył się w naszej szkole „Dzień na Opak”.
W tym roku Dzień Ziemi świętowaliśmy podwójnie. W dniach 19-22 kwietnia uczniowie wzięli udział w konkursie plastyczno-technicznym: „Co można zrobić z odpadów, czyli zabawka ze skrawka”.















