Dzień Sportu w naszej szkole
Za nami pełen emocji i pozytywnej energii Dzień Sportu, w którym udział wzięli uczniowie wszystkich klas -od pierwszej do ósmej. Uczestnicy rozgrywek rozpoczęli zabawę od wspólnej rozgrzewki przy muzyce. Klasy I-III rywalizowały w dwóch konkurencjach:
-bieg terenowy, w którym uczestnicy wykazali się szybkością i wytrzymałością,
-gry i zabawy zwinnościowe, wymagające koordynacji i sprytu.
Nasi najmłodsi sportowcy pokazali wielką klasę i zaangażowanie!
Klasy IV-VIII również stanęły na starcie biegu terenowego, dając z siebie wszystko w walce o jak najlepszy wynik. Emocje sięgały zenitu! Dodatkowo uczniowie klas IV-VIII zmierzyli się w rozgrywkach siatkarskich. Nie zabrakło sportowej rywalizacji, ducha zespołowości i fantastycznej atmosfery. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie, a nauczycielom i organizatorom za sprawne przeprowadzenie wydarzenia. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Red. Jolanta Utrata


























