Turniej piłki nożnej „O Puchar Tymbarku”
W dniach 31 marca i 1 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju „O Puchar Tymbarku” w Suszcu. W rywalizacji na szczeblu powiatu brały udział cztery drużyny: jedna dziewcząt U12 i trzy drużyny chłopców w różnych kategoriach wiekowych: U8, U10 i U12. Ostatecznie po bardzo zaciętej i emocjonującej grze dwie nasze drużyny: dziewcząt U12 i chłopców U8 zdobyły pierwsze miejsca, awansując tym samym do rozgrywek wojewódzkich.
Szczególne podziękowania za fachową pomoc i opiekę dla trenerów klubu LKS „Znicz” -Mateusza Adamusa, Kamila Czerwińskiego i Jakuba Szromczyka.
Skład drużyny dziewcząt: Zuzanna Skrzypiec, Amelia Synoczek, Lena Lazar, Emilia Sikora, Hanna Cepok, Maja Ostrowska, Kamila Duda, Milena Moric, Martyna Moric, Lena Masny.
Skład drużyny chłopców U8: Igor Kubień, Adam Pitlok, Jakub Dziergas, Jan Gruszka, Franciszek Żemła, Bruno Bałuch, Antoni Żupa oraz Dominik Grzechnik.
Skład drużyny chłopców U10: Karol Grzechnik, Aleksander Słomka, Filip Kolarczyk, Jan Roszak, Filip Duraj, Tomasz Durok, Filip Kosek, Miłosz Czysz oraz Jakub Cepok.
Skład drużyny chłopców U12: Nikodem Chrobok, Miłosz Bratek, Bartłomiej Skuza, Kacper Simka, Nikolas Janeczko, Witold Rasek, Maciej Pieczka, Antoni Ryguła, Antoni Lekki oraz Aleksander Masny.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.
Red. Jolanta Utrata


























