Zakończył się powiatowy etap ogólnopolskiego konkursu czytelniczego „Wielka Liga Czytelników”. Z radością informujemy, że znowu możemy się pochwalić sukcesem. Drużyna reprezentująca naszą szkołę w kategorii klas 1-3, w składzie: Joanna Baran, Wiktoria Latos oraz Tomasz Galoch, zdobyła tytuł Mistrza Powiatu i tym samym zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu konkursu, który odbędzie się już 28 marca. Trochę mniej szczęścia mieli reprezentanci klas 4-6 w składzie: Martyna Jeleń, Agata Pośpiech oraz Michał Wróbel, którym zabrakło punktów, aby zakwalifikować się do kolejnego etapu. Otrzymali natomiast tytuł I Wicemistrza Powiatu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym etapie zmagań czytelniczych.