
Maj to wyjątkowy miesiąc w polskim kalendarzu historycznym.
W dniu 30 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup przygotowały uroczystą akademię, koncert którego głównym celem było upamiętnienie rocznicy Uchwalenia Konstytucji oraz rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych małych Patriotów. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania Hymnu Polski przez całą społeczność przedszkola. Każda z grup przygotowała i zaśpiewała piosenkę o tematyce patriotycznej. Działania realizujące tematykę patriotyczną odbywają się we wszystkich grupach przedszkolnych. Celem tych działań jest promowanie wzorców obywatelskich, właściwych postaw patriotycznych.
Koncert ten był ważną i ciekawą lekcją patriotyzmu dla wszystkich przedszkolaków.
Red. Monika Janyga, Weronika Manowska











































