
W sobotę, 5 kwietnia w Pszczynie odbyła się XVI Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków.
Po raz kolejny dzieci z gminy Pszczyna wzięły udział w tej olimpiadzie. Wydarzeniu zawsze towarzyszy świetna atmosfera, mnóstwo atrakcji i bardzo dobra zabawa. Takie imprezy są znakomitą promocją zdrowego trybu życia. Olimpiada Przedszkolaków to impreza, która zawsze gwarantuje pełne trybuny. Są emocje, głośny doping i ogromne zaangażowanie. Zarówno ze strony młodych zawodników, jak i rodziców trzymających kciuki. Najmłodsi mieszkańcy gminy Pszczyna wzięli udział w licznych grach i zabawach, m.in.: „sadzenie ziemniaków”, sztafeta z piłką lekarską lub do gry w koszykówkę ("5"), sztafeta z pałeczką, wyścig z ułożeniem cyfr od 1 do 9, wyścig sprawnościowy, bieg slalomem, a także „piłka w tunelu” i rzut do celu.
Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom pierwszego miejsca !!! Dziękujemy również rodzicom za wspaniały doping i cudowna atmosferę.
red. Weronika Manowska














































