W dniu 6 grudnia w przedszkolu rozstrzygnięto konkurs dla przedszkolaków pt. „Portret Świętego Mikołaja”

Zadaniem dzieci było wykonanie według własnego pomysłu, z wykorzystaniem dowolnej techniki, portretu św. Mikołaja.
Udział w konkursie wzięło aż 54 przedszkolaków w wieku 3-6 lat. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem wykonali swoje dzieła, które zdobią przedszkolne tablice.
Spośród tak wielu oryginalnych, barwnie ozdobionych portretów wybrano 3 miejsca, które otrzymały nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy pamiątkowe oraz  upominek.
Głównym celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, wrażliwości artystycznej, pogłębianie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Michalina Wiera
II miejsce: Martyna Simka
III miejsce: Michalina Orzana
Uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie.